Zawód miłosny skłonił pewnego Brytyjczyka do zaskakującej decyzji. Próbuje on sprzedać na aukcji "całe swoje dotychczasowe życie" i w ten sposób chce zacząć wszystko od nowa. Powodem jest rozpad jego małżeństwa i przykre wspomnienia, jakie się z tym wiążą.
Ian Usher, który sześć lat temu przeprowadził się do Australii, wystawił na aukcję na eBayu swój dom, samochód, a nawet swoje znajomości i przyjaźnie. Dzisiaj do godziny 14.00 polskiego czasu cena przekroczyła już 240 tysięcy dolarów.
Usher zamierza pożegnać się ze swoim domem z trzema sypialniami, który znajduje się w mieście Perth leżącym na zachodzie Australii. Wraz z domem mężczyzna sprzedaje całą zawartość budynku, w tym swój samochód, motocykl, narty wodne oraz sprzęt do skoków spadochronowych. Aukcja kończy się o godzinie 14.00 czasu lokalnego w sobotę (0600 GMT), a zaraz po tym mężczyzna zamierza wyjechać z Australii. - Moje obecne myśli skupiają się na tym, by pojechać na lotnisko i poprosić o bilet na następny lot, na który dostępne będą jeszcze wolne miejsca,, pojechać tam i zobaczyć, gdzie rzuci mnie los - powiedział Usher.
44-letni mężczyzna, który pochodzi z Darlington w północnej Anglii, do aukcji dołączył nawet przedstawienie nabywcy swoim dotychczasowym znajomym, a także zapewnił okres próbny w swoim dotychczasowym miejscu pracy. - W dniu, w którym to wszystko zostanie sprzedane i doprowadzimy transakcję do końca, zamierzam wyjść frontowymi drzwiami z portfelem w jednej kieszeni i paszportem w drugiej. Nic poza tym - napisał na swojej stronie internetowej Alife4Sale.com.
Usher wyjaśnia, że chce zacząć wszystko od nowa, ponieważ jego obecne życie przypomina mu o zakończonym małżeństwie. Para rozstała się rok temu, ale szczegóły tego zawodu miłosnego mogą poznać tylko ci, którzy zalogują się na jego stronie internetowej i wniosą odpowiednią opłatę.
Mężczyzna dodaje jeszcze, że sprzedaje: Wszystko co mam – meble w tym domu – wszystkie wspomnienia, jakie się z tym wiążą. Czas, by to co stare zostawić za sobą i wkroczyć w nowe życie.
Właścicielka sklepu z dywanami w Perth, w którym Usher zatrudniony jest jako sprzedawca, powiedziała, że popiera pomysł z aukcją. Jej firma obiecała też, że szczęśliwy nabywca zostanie przyjęty na dwutygodniowy okres próbny, a jeśli się sprawdzi będzie mógł przyjąć stanowisko Ushera na stałe. Kobieta powiedziała: Kiedy Ian przedstawił nam swój pomysł, pomyślałam, że to ekscytujące. Wszyscy widzieliśmy, jak jego życie rozpada się w kawałki, a on przechodzi załamanie i naprawdę cierpi. Pomyśleliśmy, dlaczego nie miałby spróbować?
Jak zapewnia sam Usher, jego przyjaciele przygotowani są na to, że wkrótce poznają osobę, która zaproponuje najwyższą ofertę za dotychczasowe życie Brytyjczyka. Mężczyzna może więc reklamować swoją aukcję jako całkowicie kompletną ofertę.


[za: onet.pl]

0 Response to "XXXIV Sprzedam życie"