Wszystkie kobiety mają podobne wyobrażenia swojego związku i idealnego faceta. Często jednak te oczekiwania nie zostają przez panów spełnione. Czasem kobiety się z tym godzą, ale bywa też tak, że mają dość naszego zachowania i po prostu odchodzą - ostrzega "Super Express".
Jeżeli facet nie spełnia większości kobiecych oczekiwań, to do rozstania droga niedaleka. Jak się przed tym uchronić? Przede wszystkim wiedzieć, czego kobiety od Was, Panowie, oczekują. "Super Express" podpowiada, co może stać się Waszym kluczem do sukcesu:
1. Spełnianie danych obietnic. Jeżeli mówisz o czymś, co chciałbyś zrobić z nią w przyszłości, lub coś zaoferujesz i się zdeklarujesz, nie zapominaj o tym. Kobiety lubią wiarygodnych mężczyzn!
2. Wspólne rozmowy. Jeżeli chcesz pogadać o swoich kłopotach, zrób to z dziewczyną, a nie z kumplami. One lubią widzieć, że im ufamy. Dla nich to sygnał, że związek i wspólne relacje świetnie się układają.
3. Bezpieczeństwo i czułość. Każda kobieta uwielbia być przytulana i całowana bez powodu. Czuje się wtedy bezpieczna i nie zastanawia się, czy aby już jej nie kochasz. Wystarczy, że każdego dnia, bez żadnej przyczyny po prostu ją obejmiesz lub pocałujesz przed wyjściem do pracy. Mały gest, a zmienia bardzo wiele.
4.Bezinteresownosć. Wyjdźcie gdzieś razem, zjedzcie kolację przy świecach. Częściej pokazuj jej swoje uczucia!


[cytat za: wiadomosci.o2.pl]

0 Response to "CXXI Pokazuj jej swoje uczucia!"